فروش گنج یاب مکمل

فروش گنج یاب مکمل

هر کاوشگری که در عرصه فلزیابی فعالیت می کند ، تنها یک هدف دارد و آن کشف گنج و دفینه می باشد. گنج و دفینه ای پیدا کردن آن نیاز به تجربه کاری و دستگاه گنج یاب حرفه ای دارد. بخاطر استقبال کاوشگران از خرید فلزیاب یا گنج یاب ها شرکتهای زیادی در زمینه تولید فلزیاب فعالیت می کنند و بنابراین بازار فروش پر شده از انواع فلزیاب ها که هریک دارای خصوصیت های خاص خود می باشند. اما برای کشف دفینه ها چه نوع دستگاهی مناسب تر می باشد ؟ جواب این سوال بستگی به خود کاوشگران دارد که می خواهند در چه نوع زمینی با چه شرایطی فعالیت کنند. اما به صورت کلی می خوایم در ادامه نوعی از گنج یاب ها را به شما معرفی کنیم که عملکرد بسیار بالایی در کاوش دارند و در انواع زمین ها به راحتی کار می کنند.

فروش گنج یاب مکمل

فروش گنج یاب مکمل

گنج یاب مکمل : 

اگر یک کاشوگر با تجربه باشید حتما با این نوع دستگاه ها آشنایی دارید اما اگر به تازگی وارد این عرصه شدید باید خدمتتون عرض کنم که سیستم های مکمل ترکیبی از چند نوع سیستم کاوش هستند که در کنار یکدیگر بهترین کارایی را ارائه می دهند و با خرید یک دستگاه ، صاحب چند دستگاه خواهید شد. فلزیاب های مکمل معمولا شامل فلزیاب پالسی (بوقی) ، ردیاب آنتنی و اسکنر مگنومتر می باشند. استفاده از فلزیاب های مکمل زمانی ضرورت پیدا میکند که می خواهیم یک منطقه گسترده را کاوش کنیم ولی نشانه های از هدف در دسترس نیست و محل هدف مشخص نمی باشد. در این مواقع اول بهتر است از یک ردیاب آنتنی استفاده کنیم تا محل هدف را پیدا کنیم و بعد با فلزیاب نقطه زن محل دقیق را پیدا کرده و سپس با استفاده از اسکنر مگنومتر محل را اسکن کرده تا جزئیات بیشتری را بدست بیاوریم و اقدام به حفاری کنیم.

معرفی چند دستگاه گنج یاب مکمل : 

به خاطر اهمیت استفاده از سیستم های مکمل در کاوش قصد داریم برای راحتی کاوشگران در انتخاب دستگاه ، چند مدل از بهترین فلزیاب های مکمل موجود در بازار را معرفی کنیم. توجه داشته باشید برای خرید دستاگه گنج یاب حتما به شرکت های معتبر مراجعه کنید.

فروش گنج یاب مکمل :

شرکت فلزیابی IKPV تنها تولید کننده دستگاه فلزیاب مکمل در ایران می باشد که در زمینه فروش گنج یاب مکمل نیز فعالیت می کند. این سیستم ها ترکیبی از بهترین سیستم های موجود برای کاوش گنج و دفینه می باشد که این شرکت توانسته با ترکیب آن ها گنج یاب های قدرتمندی را تولید کند و باعث شده تا کاوشگران هزینه کمتری را برای خرید فلزیاب صرف کنند اما در واقع چند مدل دستگاه را خریداری کنند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *